JSEM ZPĚT + HÓÓÓRY

30. ledna 2013 v 19:53 | Madame Hollywood |  Our life
Zase jsem byla dlouuuho pryč :-)))))))))
Mno, to proto, že jsem byla od čtvrtka do neděle s Chris na horách a v pondělí a úterý jsem jaksi neměla čas...
Hned vysvětlím prooč!Inu, v pondělí jsme neměli mám dojem první tři hodiny ve škole, jelikož jsme šli na Bídníky (Jean Valjean je můj favorit!) a pak jsem šla s kamarádkou na jídlo a vrátila se pozdě domů a musela se připravovat do školy. V úterý jsme měli delší den ve škole a navíc jsem trochu mákla na referátu do školy a dívala se na otázky a témata anglický olympiády.
Mo a dnes jsem byla normálně ve škole až do asi 11:15, kdy jsme s několika spolužačkami šly na anglickou olympiádu, nakonec jsem vyhrála 3. místo (jupíííííííí - ne).
A navíc, jsem mezitím sestříhávala a dělala videjko, kde jsou záběry našich pohodově strávených chvil na horách!
(ještě chci dodat pár věcí - 1. Chris je ta, co má zelené šusťáky a jezdí jen na lyžích, já jsem v modorbílé bundě na snowboardu i lyžích, 2. video je dost špatně sestříhané, protože jsem v tom měla zmatek, takže se mi to celé hrozně zamíchalo a to is hudbou, takže někdy hudba začíná dřív než má začínat 3. některé záběry jsou hodně roztřesené, protože jsme každá točily jízdy té druhé během toho, co jsme jezdily samy na prkně nebo lyžích) 4. a poslední poznámka, ta ,,duchovní/relaxační" písnička v 2. části je tam naschvál, protože opravdu hrála v rádiu, jenže byla špatně slyšet v tom samotném záběru, tak jsem jí tam raději nahrála, aby byla víc nahlas :-) )

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama