Růže motýlů.

4. března 2013 v 21:50 | Madame Hollywood |  Diary
chci to ze sebe dostat. všechny své smíšené pocity. imaginární, pro mne rudá rtěnka se mi rozmazala po celém obvodu rtů. nyní se cítím, jako jeden z těch trapných fracků, který má pocit, že si musí vylévat své srdéčko na internetu, aby každý věděl jaký má "těžký" život. no jo - maminečka mi zabavila kapesný, už v obchodě neměli ten svetr, co jsem chtěla, dostala jsem kuli, protože nám ten starej ignorant dal neohlášený testy. jo jo jasně děti, chápu, stěžujete si, protože nemáte rakovinu, netrpíte hladem, máte kde bydlet, máte rodinu. všechno to dává smysl. jen prostě chci říct, že bychom si sakra měli vážit všeho, co máme. někdy se na sebe podívám do zrcadla a děkuju Bohu, že mám zdravé nohy, nejsem slepá či mentálně narušená. mám co jíst. mám kde spát. mám rodinu. vlastně toho mám víc než potřebuju. někdy mě to všechno tak moc deptá... prostě bych lidem chtěla nějak pomoct... ale stydím se. je mi trapné uvolnit staré dámě v metru místo. je mi trapné dát peníze nějakému bezdomovci, žebrákovi. nevím, co s tím dělat. dokážu se vyjádřit, ale jen uvnitř v mé mysli a tady. tady, kdo mě tolik lidí nezná a beru to jako takový deník. plus ještě mohu očekávat nějaké rady. doufám, že nějaké dostanu. tenhle text asi nedává smysl, je jako puzzle, které pětileté dítě rozházelo po pokoji a poté ho nesmyslně dává do sebe, dílky do sebe nezapadají. ale stále zde zůstalo jádro. podstata. doufám, že mě pochopíte. tohle je ta část s polemizováním. v celém článku, budu hovořit o každodenních blbostech v mém životě.
KAŽDODENNÍ BLBOSTI MADAME HOLLYWOOD

jéje, už jsem tomu dala i název? nu nic.
už uplynulo hodně dnů od mých narozek, ale díky bohu mám skvělé kamarády, kteří na mě stále myslí.
jedna z mých velmi dobrých kaamrádek mi dnes dala opožděný dárek - čelenku, kterou jsem se zoufale snažila vyrobit a sladký zlatý lak.
poté přidávám fotku dougnuta, jelikož - znáte film SuperSize me? Přimnělo mě to k uskutečnění takového experimentu.
týden budu jíst jen ovoce a normální oběd, snídani a večeři, plus ráno a odpoledne budu cvičit a jsem zvědavá, jak to dopadne na konci týdne. takže fotka jen poukazuje na to, jak moc budu "trpět" a jak moc mi tento miláček bude chybět!
a na závěr, fotka mých "slaďoušQých" nehtíků s mými upaaa HIPSTAA sWaG ponožkama. muah! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama